LP PROJEKT
LP PROJEKT leasing pracowniczy i pracy tymczasowej z siedzibą Warszawa. Nawiąże współpracę z Pracodawcami w celu zatrudnienia pracowników ze wschodu. Proponujemy rekrutacje oraz leasing pracowniczy , współpracujemy z agencjami z Ukrainy, Mołdawii і Bialorusii.
Dlya pracodavcy

1.Praca Tymczasowa

Czym jest zatrudnienie w oparciu o Pracę Tymczasową. Rozwiązanie prawne jakim jest zatrudnienie w oparciu o Pracę Tymczasową pozwala pracodawcy na elastyczne dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Cechą pracy Tymczasowej jest występowanie trzech podmiotów w umowie: Lp Projekt( leasing pracowniczy) , Pracodawcy Użytkownika, Pracownika Tymczasowego. Praca Tymczasowa to optymalna odpowiedź na problemy związane z sezonowością pracy, wzrostem lub spadkiem zamówień. Korzyści z zatrudnienia pracowników tymczasowych Lp Projekt( leasing pracowniczy)
Zaspokojenie potrzeby racjonalizacji procesów i ograniczania kosztów prowadzenia działalności gospodarczej; Wyprowadzanie kosztów personalnych na zewnątrz – rozliczenie za usługi na podstawie faktur VAT; Krótki okres wypowiedzenia, niezależny od stażu pracy; Optymalizacja kosztów pracy; Obniżenie całkowitych kosztów zatrudnienia i zwiększenie elastyczności poprzez dostosowanie struktury zatrudnienia do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa; Pracodawca użytkownik nie ma obowiązku wypłaty wynagrodzenia za okres gotowości do pracy; Zapewnienie płynności zatrudnienia poprzez terminowe oddelegowanie pracownika do pracy.

2.Rekrutacja Pracowników

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników różnych specjalności oraz szczebli dla klientów reprezentujacych różnorodne branże.

Współpracujemy m.in. z firmami z branży: spożywczej (produkcja, obrót), TSL, IT, technologicznej, budowlanej, telekomunikacyjnej, finansowej, farmaceutycznej.

Rekrutujemy pracowników metodami tradycyjnymi, z wykorzystaniem ogłoszeń rekrutacyjnych, bazy danych,a także stosując metodę poszukiwań bezpośrednich. Wspomagamy się również szeroką siecią kontaktów i rekomendacji.

Ze wszystkimi kandydatami przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, także na odległość, przy pomocy nowoczesnych technologii.

3.Współpraca z Lp Projekt

Współpraca z Lp ProjektZapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania. Naszym Klientom i Partnerom proponujemy bezpłatne konsultacje, w ramach których omawiamy warunki współpracy, potrzeby naszych zleceniodawców, jak również wspólnie wypracowujemy skuteczne metody rozwiązania problemów i konkretną propozycję ich wdrożenia. W zależności od Państwa potrzeb możemy zrealizować jedną lub wszystkie usługi. Rekrutacja pracowników do pracy w Polsce i za granicą na wszystkie wymagane stanowiska w wielu branżach. Outsourcing Płac i Kadr Inne Usługi HR. W razie potrzeby przejmujemy rolę agencji wprowadzającej nowe rozwiązania lub partnera, który bierze na siebie odpowiedzialność za rozwój metod zarządzania personelem. LP PROJEKT leasing pracowniczy specjaliści posiadający doświadczenie w obszarze róznych branż jasne i przejrzyste zasady współpracy – prosta i czytelna umowa pomoc Działu Obsługi Klienta stała pomoc konsultanta, specjalisty z zakresu prawa pracy i specjalisty BHP legalna i bezpieczna współpraca.
Kontakt
Adres: 04-041, Warszawa, ul. Ostobramska, 101
Telefon: +48 888 108 389, +48 888 108 391
e-mail: waw.lpprojekt@gmail.com