DLA PRACODAWCY

1.Praca Tymczasowa
Czym jest zatrudnienie w oparciu o Pracę Tymczasową. Rozwiązanie prawne jakim jest zatrudnienie w oparciu o Pracę Tymczasową pozwala pracodawcy na elastyczne dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Cechą pracy Tymczasowej jest występowanie trzech podmiotów w umowie: Lp Projekt( leasing pracowniczy) , Pracodawcy Użytkownika, Pracownika Tymczasowego. Praca Tymczasowa to optymalna odpowiedź na problemy związane z sezonowością pracy, wzrostem lub spadkiem zamówień. Korzyści z zatrudnienia pracowników tymczasowych Lp Projekt( leasing pracowniczy)
Zaspokojenie potrzeby racjonalizacji procesów i ograniczania kosztów prowadzenia działalności gospodarczej;  Wyprowadzanie kosztów personalnych na zewnątrz – rozliczenie za usługi na podstawie faktur VAT; Krótki okres wypowiedzenia, niezależny od stażu pracy; Optymalizacja kosztów pracy; Obniżenie całkowitych kosztów zatrudnienia i zwiększenie elastyczności poprzez dostosowanie struktury zatrudnienia do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa; Pracodawca użytkownik nie ma obowiązku wypłaty wynagrodzenia za okres gotowości do pracy; Zapewnienie płynności zatrudnienia poprzez terminowe oddelegowanie pracownika do pracy.
2.Rekrutacja Pracowników
Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników różnych specjalności oraz szczebli dla klientów reprezentujacych różnorodne branże.
Współpracujemy m.in. z firmami z branży: spożywczej (produkcja, obrót), TSL, IT, technologicznej, budowlanej, telekomunikacyjnej, finansowej, farmaceutycznej.
Rekrutujemy pracowników metodami tradycyjnymi, z wykorzystaniem ogłoszeń rekrutacyjnych, bazy danych,a także stosując metodę poszukiwań bezpośrednich. Wspomagamy się również szeroką siecią kontaktów i rekomendacji.
Ze wszystkimi kandydatami przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, także na odległość, przy pomocy nowoczesnych technologii.
3.Współpraca z Lp Projekt
Współpraca z Lp ProjektZapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania. Naszym Klientom i Partnerom proponujemy bezpłatne konsultacje, w ramach których omawiamy warunki współpracy, potrzeby naszych zleceniodawców, jak również wspólnie wypracowujemy skuteczne metody rozwiązania problemów i konkretną propozycję ich wdrożenia. W zależności od Państwa potrzeb możemy zrealizować jedną lub wszystkie usługi. Rekrutacja pracowników do pracy w Polsce i za granicą na wszystkie wymagane stanowiska w wielu branżach. Outsourcing Płac i Kadr Inne Usługi HR. W razie potrzeby przejmujemy rolę agencji wprowadzającej nowe rozwiązania lub partnera, który bierze na siebie odpowiedzialność za rozwój metod zarządzania personelem. LP PROJEKT leasing pracowniczy specjaliści posiadający doświadczenie w obszarze róznych branż jasne i przejrzyste zasady współpracy – prosta i czytelna umowa pomoc Działu Obsługi Klienta stała pomoc konsultanta, specjalisty z zakresu prawa pracy i specjalisty BHP legalna i bezpieczna współpraca.
You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂